Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Niedziela 20 Maja 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

19 VI 2017, 09:54:00

Była moc, była energia, mocne brzmienie i znane wszystkim przeboje. Było szaleństwo pod sceną, amfiteatr pełen publiczności i świetna zabawa. Grzegorz Hyży i zespół Pectus dali rewelacyjne koncerty podczas Dni Konina.


Jest super! Fajnie, że tylu z was się tu zmieściło – mówił Grzegorz Hyży. Amfiteatr ,,Na skarpie’’ był wypełniony po brzegi, publiczność bawiła się rewelacyjnie! Grzegorz Hyży zaśpiewał piosenki ze swojej nowej płyty. Wszyscy śpiewali razem z nim:
O pani, tak bardzo ci do twarzy w tej sukience
Czy
Jedna chwila wystarczy, by bez końca biec pod wiatr
Żadna siła nie będzie w stanie dziś zatrzymać nas
Drugi koncert to świetny występ zespołu Pectus. Publiczność wspaniale bawiła się przy znanych i lubianych utworach jak ,,Barcelona' czy ,,Jeden moment'.

Tylko jeden moment mam w pamięci
tylko jeden który ciągle trwa,
taka mała życia garść nie więcej,
taką siłę którą w sobie mam

To był wieczór pełen emocji i wspaniałych muzycznych wrażeń.

Zanim jednak w amfiteatrze rozpoczęły się koncerty, można było skosztować kuchni z całego świata. Na parkingu przed amfiteatrem stanęły food trucki. Rynek smaków zaproponował w tym roku obok burgerów, hot-dogów, zapiekanek w wymyślnych odsłonach, między innymi: hiszpańskie pączki, amerykańskie lody, belgijskie frytki, kuchnię żydowska, hiszpańskie tortille, naturalne lody, owoce w czekoladzie, szczecińskie szaszłyki, azjatyckie pierogi, placki węgierskie. Było pysznie!

Na parkingu stanęło też boisko, na którym rozgrywane były mecze piłki nożnej. Taką sportową atrakcję przygotował Lech Poznań. Lech Poznań Street Soccer to pierwszy w Polsce cykl turniejów w piłkę nożną uliczną. Podczas Dni Konina rozgrywane były mecze dzieci i młodzieży, ale też dorosłych.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

23 IV 2018, 16:48:00
Olimpijczycy z Żychlina

Zapraszamy na Rajd Rowerowy i Majówkę

Mecz XIII kolejki III ligi siatkówki mężczyzn

Warto było pracować i czekać na sukces - uczniowie ZSEU w Żychlinie Mistrzami Wielkopolski w TENISIE STOŁOWYM

KULTURA

18 V 2018, 10:58:00
Filmowe święto 64. OKFA - dobre kino, koncert, spotkania

MARATON HORRORÓW

Wernisaż Włodzimierza Bludnika - grafika i malarstwo

Święto kolorów powraca na dobre!