Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Sobota 22 Lipca 2017 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

12 VII 2017, 08:31:00

Wpadł z dużą ilością narkotyków

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 29-latka z Konina, który posiadał przy sobie blisko 20 gramów marihuany. To nie jest mała ilość, a była to tylko część tego, co posiadał w domu. Grozić mu może nawet 10 lat więzienia.


W niedzielę 9 lipca kilkanaście minut przed 20:00 na ul. Chopina policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego podjęli legitymowanie 29-letniego mieszkańca Konina. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie spory woreczek foliowy, a w nim blisko 20 gramów marihuany. Policjanci zatrzymali go i przewieźli do konińskiej komendy, gdzie przy pomocy testera potwierdzili zawartość THC w suszu. 29-latek natychmiast trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci kryminalni natomiast pojechali do mieszkania mężczyzny. W trakcie przeszukania znaleźli trzy słoiki ze znanym sobie zielonym suszem. I w tym przypadku tester wykazał, że jest to marihuana, zaś po zważeniu okazało się, że zatrzymany mężczyzna posiadał dodatkowo ponad 80 gramów narkotyku.

Łącznie ponad 100 g marihuany, to już tzw. znaczna ilość. Taki też zarzut w poniedziałek usłyszał zatrzymany 29-latek – posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i raz w tygodniu mężczyzna musi stawić się w konińskiej komendzie.

Grozi mu 10 lat więzienia.KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

20 VII 2017, 08:07:00
XXI Ogólnopolski Rajd Chatkowy Konin - Białobrzeg

Kajakarze przypłynęli z Koła

Rowerem do Jacka i Placka w Sławsku

V XLPL Ekiden Poznań - 28.05.2017

Garmin Iron Triathlon po raz piąty w Ślesinie!

KULTURA

18 VII 2017, 08:06:00
Przesłuchaniach do Wokalnego KA-DE-KA

Za czym ta kolejka stoi” – za nami

Od Kofty... do Korcza

Otwieramy wystawę Izy Staręgi "Monady"

Zawody pożarnicze