Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Poniedziałek 16 Lipca 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

11 X 2017, 08:02:00

Sędzia z Konina w meczu Ligi Mistrzów

Sędzia z Konina w meczu Ligi Mistrzów

Tropem Szymona Marciniaka na europejskie areny kroczą kolejni, polscy sędziowie. Wśród nich jest Michalina Diakow, reprezentująca Kolegium Sędziów w Koninie. 10 października została wyznaczona przez UEFA jako sędzia techniczny w meczu 1/16 Ligi Mistrzów Kobiet, który zostanie rozegrany pomiędzy Manchester City - St. Polten.


Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 20.00 w Manchesterze.
Jest to kolejne wyróżnienie ze strony federacji piłkarskiej dla Michaliny Diakow. W minionym tygodniu w meczu Medyk Konin – Olimpique Lyon pełniła z ramienia PZPN rolę oficera łącznikowego sędziów (RLO).
Michalina Diakow jest już uznaną sędzią w Polsce, o czym świadczy tytuł najlepszej sędzi Ekstraligi Kobiet w roku 2016r.
Kolegium Sędziów z Konina zyskuje coraz większe uznanie na polskiej i europejskiej mapie piłkarskiej. Przypomnijmy, że w lipcu Zarząd PZPN mianował Pawła Woźniaka, Przewodniczącego Kolegium Sędziów z Konina, na Delegata Meczowego ds. Bezpieczeństwa na szczeblu centralnym ( Ekstraklasa,1 liga oraz 2 liga) w sezonie 2017/18.
Zdjęcia: Dariusz Stoński
Informacje o OZPN Konin 
OZPN Konin jest organizacją piłki nożnej, opierającą swoją działalność na pracy społecznej członków i działaczy klubów sportowych z regionu. Terenem działania KOZPN jest obszar powiatów: konińskiego, kolskiego, słupeckiego, tureckiego i wrzesińskiego województwa wielkopolskiego.
 
OZPN w liczbach: 63 kluby piłkarskie, 250 zespołów piłkarskich, 6764 zawodników i zawodniczek, w tym uprawnionych 4812, 78 zweryfikowanych boisk piłkarskich, 17 boisk treningowych
 
 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

14 VII 2018, 19:11:00

Popłyną szlakiem Wielkiej Pętli Wielkopolski

Sara Kowalska z Kleczewa wicemistrzynią Wielkopolski w sprincie

Mundial 2018 w Kinie za Rogiem

Zapraszamy na Finał IV Pucharu Playarena Konin

KULTURA

18 VI 2018, 07:35:00
Wakacje w KDK

Ludowa wizja świata w „Etnoilustracjach” – wystawa grafik makatek

Filmowe święto 64. OKFA - dobre kino, koncert, spotkania

MARATON HORRORÓW