Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Czwartek 21 Marca 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

1 III 2018, 15:11:00

Maluchy napiszą własną książkę

Maluchy napiszą własną książkę

"Akademia Malucha” działająca w Bibliotece Publicznej w Golinie to odpowiedź na oczekiwania rodziców, którym współczesny świat stawia coraz więcej wyzwań i wymagań. Inspirujemy do twórczych działań. Naszą troską jest zachęcanie do kontaktu z książką już od najmłodszych lat.


Właśnie promowanie czytelnictwa ma na celu projekt „ Napiszmy książkę”, którego pomysłodawczynią jest Agnieszka Grobelna. Powstanie opowieść stworzona przez maluchy i ich rodziców.

Przygotowując się do tego inspirującego działania , smyki obejrzały wypożyczalnię, czytelnię oraz zapoznały się z księgozbiorem, dowiedziały się także jak zbudowana jest książka. Karolina Kasprzak przystępnie objaśniła drogę jaką pokonują baśnie, by znaleźć się na bibliotecznej półce. Maluchy miały okazję zobaczyć, nowoczesny system komputerowy. Niezwykle chętnie przy pomocy bibliotekarki skanowały kody kreskowe naklejone na woluminach .

Karolina Kasprzak


KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:REKLAMA

SPORT

27 II 2019, 08:22:00
MORS – Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa

Zapraszamy na kolejny mecz ligowy Wilków Wilczyn

9. Bieg Policz się z Cukrzycą odbędzie się podczas 27. Finału WOŚP 13 stycznia w Koninie.

KULTURA

13 III 2019, 21:25:00

DEKADA PRZEGLĄDU Taniec ich „kręci”

Wernisaż Mariana Stępaka "Corporis"

Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019