Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Czwartek 21 Marca 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

1 III 2018, 15:20:00

Festiwal Piosenki oraz koncert Adama Stachowiaka

Festiwal Piosenki oraz koncert Adama Stachowiaka

Najmłodsi mają siedem lat, najstarsi szesnaście. 11 marca w CKiS – DK Oskard 26 wokalistów zaśpiewa polskie piosenki i powalczy o Grand Prix 37. Festiwalu Piosenki dziecięcej i młodzieżowej.


Jak wypadną na scenie? Kto spodoba się publiczności, a kto jurorom? Zachęcamy gorąco do spędzenia niedzielnego popołudnia z utalentowanymi młodymi artystami, którzy, zanim znaleźli się w finale, najpierw wzięli udział w eliminacjach (przesłuchano ponad 100 osób), a następnie intensywnie pracowali nad interpretacją piosenek podczas warsztatów.

Na ciepłe przyjęcie liczy również nasz gość Adam Stachowiak – wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów, którego zobaczymy i usłyszymy w akustycznej odsłonie.
Adam Stachowiak szerokiej publiczności zaprezentował się, biorąc udział w popularnym muzycznym show, w którym za namową jednego z jurorów po raz pierwszy wykonał własny utwór „Mamo”. W lutym 2017 r. ukazał się kolejny singiel artysty pt. „Wracam co noc”, w tydzień po premierze był emitowany w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Debiutancki album ukaże się w tym roku.

Program Festiwalu:
15.00 – przesłuchania konkursowe wokalistów
17.00 – koncert akustyczny Adama Stachowiaka
18.00 – wręczenie nagród

bilet 10 zł w kasie CKiS – DK Oskard lub sprzedaży internetowej www.ckis.konin.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
REKLAMA

SPORT

27 II 2019, 08:22:00
MORS – Mroźna Odlotowa Rekreacja Sportowa

Zapraszamy na kolejny mecz ligowy Wilków Wilczyn

9. Bieg Policz się z Cukrzycą odbędzie się podczas 27. Finału WOŚP 13 stycznia w Koninie.

KULTURA

13 III 2019, 21:25:00

DEKADA PRZEGLĄDU Taniec ich „kręci”

Wernisaż Mariana Stępaka "Corporis"

Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019