Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Poniedziałek 22 Października 2018 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

26 IX 2018, 22:10:00

28 września br. Miasto Konin organizuje IV Konińskie Forum Lokalnej Gospodarki, podczas którego poruszane będą kwestie dotyczące utworzenia klastra energetycznego "Zielona Energia Konin".


Wprowadzenia do niniejszego tematu dokona Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a następnie Prezes Zarządu Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A. przedstawi realizowane i planowane inwestycje w Koninie w ramach w/w klastra. Gościem specjalnym Forum będzie mjr Rocco Spencer - mówca motywacyjny, który przybliży uczestnikom takie kwestie jak: przywództwo, misja czy sukces.

Forum odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Wityng w Mikorzynie.
Skierowane jest do przedsiębiorców oraz samorządowców z subregionu konińskiego i jest cyklicznie organizowane w celu nawiązania i pogłębienia kontaktów przedsiębiorców z jednostkami samorządu terytorialnego i instytucjami otoczenia biznesu z subregionu konińskiego.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:Kartka przedszkolaka
REKLAMA

SPORT

30 VIII 2018, 16:32:00
BARTOSZ KORDYLEWSKI ZE ZŁOTĄ RĘKAWICĄ

6. Bieg Służb Mundurowych za nami

Regaty o puchar komandora KŻ KWB Konin 2018 z długoletnią tradycją

Stalowi Cykliści jadą do Częstochowy

KULTURA

18 X 2018, 09:28:00
Buntownicy i marzyciele - różne oblicza fotografii

Zaproszenie na wernisaż "4 sztuki"

POZNAŃSKIE SŁOWIKI - koncert Ojczyzno ma!

Europejski dzień kina w Oskardzie