Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
 Piątek 22 Lutego 2019 r.    //////     Jesteś pierwszy na miejscu zdarzenia? Masz ciekawe nagranie? Napisz do nas! redakcja@wkonin.pl
miejsce na reklame

AKTUALNOŚCI

6 II 2019, 09:29:00

V Konińska Latająca Giełda Winylowa

Konińska Giełda Winylowa to doskonała propozycja dla miłośników czarnych krążków. Giełda została stworzona przez toruńskiego fotografa i kolekcjonera Jacka Chmielewskiego, który konsekwentnie stara się promować w całej Polsce muzykę nagraną na czarnych krążkach. W połączeniu sił Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze" i Jacka mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia... bowiem Konińska Latająca Giełda Winylowa zagości już w najbliższą sobotę w Osiedlowym Domu Kultury „ZATORZE" w Koninie.

Wydarzenie jest z pewnością nie lada gratką dla miłośników tego typu płyt, a takich nie brakuje w naszym mieście, jak się już okazało na poprzednich edycjach. Winyle, bez dwóch zdań, wróciły do łask, czego dowodem są artyści, którzy wydają kolejne swoje albumy, nie tylko na kompaktach, czy w wersji cyfrowej. To już nie jest niszowa fanaberia, a prawdziwy trend współczesnej muzyki. Wszyscy miłośnicy czarnych krążków mówią zgodnie, że jest coś innego, czarodziejskiego w muzyce odtwarzanej właśnie na gramofonie. Płyta winylowa to coś wyjątkowego w dobie mp3 i YouTube. Taka namiastka prawdziwego kontaktu z muzyką.

Giełda winylowa to z jednej strony okazja, aby zaopatrzyć się w nowe płyty, ale z drugiej strony – aby być może sprzedać te, które zalegają nam w szafach. Organizatorzy zapraszają zarówno koneserów, jak i tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć swoją przygodę z winylami. Trudno o lepsze miejsce na taką pełną pasji wymianę!


KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:REKLAMA

SPORT

18 II 2019, 09:39:00

Zapraszamy na kolejny mecz ligowy Wilków Wilczyn

9. Bieg Policz się z Cukrzycą odbędzie się podczas 27. Finału WOŚP 13 stycznia w Koninie.

KULTURA

5 II 2019, 14:45:00
Wernisaż Mariana Stępaka Corporis

Koncert "Renaissance" Anna Gadt, Zbigniew Chojnacki, Krzysztof Gradziuk

BAS JAM 2019

Otwarcie wystawy Doroty Tołłoczko-Femerling